Nasze chłopaki wraz ze zgierzaninem Bartłomiejem Marczakiem tworzą grupę Łódź Ski Team, która w zeszłym roku wyremontowała skocznię na Rudzkiej Górze w Łodzi (ul. Starorudzka, za restauracją Bacówka).  Opowiedzą o tym w TVN-ie.

Poznali się przez portal poświęcony skokom narciarskim. Do tej pory jeździli skakać m.in. do Zakopanego i Szczyrku. Postanowili przywrócić świetność starej, łódzkiej skoczni. Wkrótce zebrali sporą grupę młodych miłośników skoków narciarskich. W wakacje, po rozmowie z właścicielem obiektu, chłopcy zabrali się do roboty. Wykarczowali krzaki, zebrali śmieci i wybudowali bandy zabezpieczające boki stoku. Pomagali im rodzice i okoliczni mieszkańcy. Zbudowali trybuny na około 50 osób, bandy, ławeczki, miejsce dla trenerów. Obok dużej skoczni zbudowali małą – dla początkujących skoczków. Duża skocznia ma 25–metrowy rozbieg, wybicie na wysokości 70 cm i punkt konstrukcyjny 15 m.

Zimą zeszłego roku na wyremontowanej skoczni odbyły się pierwsze mistrzostwa amatorów Polski centralnej w skokach narciarskich amatorów. W zawodach wzięli udział skoczkowie z całego kraju.