Jury (Joanna Papuga-Rakowska – dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, organizatora konkursu, Sławomir Łuczyński – instruktor ds. plastyki w MOK i Krzysztof Dumka – redaktor w telewizji Pro-MOK) mieli twardy orzech do zgryzienia.

Po długich naradach postanowili, że główna nagroda w kategorii 6-10 lat za szopki trafi do Tomasza Sobolczyka z SP w Szydłowie. Drugie miejsce: Jakub Gorządek – SP nr 5, a trzecie - Julia Lipińska, również z „piątki”.

W kategorii 11-13 lat najładniejsza była praca Michała Koziary z SP w Bychlewie. Równie piękne były szopki Kacpra Ziętali i Weroniki Pierzchały (SP w Bychlewie).

Spośród 14-, 15- i 16-latków pierwsze miejsce dla Filipa i Bartka Pokorów. Druga nagroda powędrowała do Staszka Boronia, a trzecia do Julii Pędziwiatr i Kasi Lipińskiej. Wszyscy wymienieni uczniowie chodzą do Gimnazjum a Paulo.

Wśród najmłodszych uczestników kategorii ozdoba pierwsze miejsce zajęła Maja Dominiak z Przedszkola Miejskiego nr 14, drugie - Franek Kisiel z przedszkola „Czarodziejska Akademia”, a trzecie - Patrycja Kosianowska z SP w Dobroniu.

W kategorii 11-13 lat najładniejszą ozdobę świąteczną wykonała Julia Kruczkowska z Gimnazjum a Paulo, dalej Dawid Kilański z SP nr 14 i Hania Lubiszewska z Gimnazjum a Paulo.

Spośród najstarszych nagrodzono: Annę Targalską, Kacpra Ozimka i Kubę Merdałę (wszyscy Gimnazjum a Paulo).