Szymon urodził się w 28. tygodniu ciąży, ważył niewiele ponad 1 kg, miał 42 cm. Dzisiaj to radosny 5-letni przedszkolak. Szymcio ma zdiagnozowane dziecięce porażenie mózgowe. Od 2. miesiąca życia jest rehabilitowany i z każdym dniem robi postępy, dzięki którym zbliża się do bycia samodzielnym w codziennym życiu. W ostatnich 12 miesiącach Szymek zrobił bardzo duży krok do przodu, jeśli chodzi o rozwój fizyczny i umysłowy. Takie postępy umożliwia jednak odpowiedni sprzęt ortopedyczny i dalsza rehabilitacja.  Stąd pomysł zorganizowania dla niego charytatywnego maratonu fitness w Dream Team (ul. Traugutta). 

- Dzięki takim akcjom jak nasz maraton, Szymek będzie mógł dalej się rozwijać, a jego rodzice będą mogli zakupić odpowiedni sprzęt - zachęcają organizatorzy. - Cieszymy się, że nasze Pabianice uwielbiają pomagać i wraz z Krav Maga Pabianice GKMA oraz Cross Fight przygotowaliśmy pewne nowości.

Maraton odbędzie się w najbliższą niedzielę.

Jaki jest plan?

13.00 Bungee fitness

14.00 Sztuki walki i samoobrona dla kobiet, które poprowadzii Instruktor Global Krav Maga Academy, Michał Grabarczyk

15.15 Cross fight - trening obwodowy o dużej intensywności - poprawia wydolność, wytrzymałość oraz przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej - cross fight poprowadzi instruktor z Projekt Monster

16.00 Pole dance poziom open

17.00 stretching - rozciąganie 

Ile kosztują zapisy na zajęcia?

 Jedne wybrane zajęcia - 30 zł

 Dwie godziny wybranych zajęć - 50 zł

 Trzy godziny zajęć - 70 zł

Cztery godziny wybranych zajęć - 90 zł 

Cały dzień wszystkich zajęć - 100 zł 

- Cały dochód z maratonu zostanie przekazany dla Szymka. Kwoty podane za zajęcia nie są kwotami maksymalnymi. Jeśli ktoś ma ochotę pomóc Szymkowi, może zapłacić za zajęcia większą kwotę – dodają organizatorzy.

Na zajęcia obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona. Rezerwacje miejsc: zapisy@dreamteam-pabianice.pl, tel. 730 321 742.