Już dziś o godzinie 20.00 odbędzie się półfinałowy mecz, w którym zmierzą się ze sobą drużyny Francji i Belgii. Natomiast w środę, 11 lipca także o godzinie 20.00 mecz rozegrają reprezentacje Anglii i Chorwacji. W najbliższy weekend poznamy z kolei zwycięzców Mundialu 2018. W sobotę 14 lipca o godzinie 16.00 odbędzie się mecz o trzecie miejsce, natomiast w niedzielę 15 lipca o godzinie 17.00 – mecz finałowy.

W strefie kibica, na patio Portu Łódź mecze oglądać można na dużym telebimie (24 m kw.), jest też sztuczna trawa oraz wygodne pufy. Aby skorzystać z oferty gastronomicznej, wystarczy udać się do strefy restauracyjnej, do której wejść można prosto z patio. Z myślą o kibicach także food court wyposażony został w trzy telewizory, na których emitowane są na żywo rozgrywki mistrzostw. 

Ten tydzień to też ostatnia szansa, by wziąć udział w zabawie zorganizowanej przez Port Łódź i wygrać szalik kibica. Na terenie centrum, w atrium (obok sklepu IKEA) znajduje się bramka, do której trzeba strzelić gola. Każdy, kto trafi, wygrywa szalik w biało–czerwone barwy. Aby wziąć udział w zabawie, należy dokonać w Porcie Łódź zakupów na kwotę minimum 100 zł. Gole z gwarantowanymi nagrodami strzelać można już tylko do 14 lipca.

W atrium do 14 lipca w godzinach 10.00–20.00 działa też Strefa Małego Piłkarza, w której dzieci mogą zagrać w najnowszą grę piłkarską na konsoli Playstation oraz zmierzyć się z rówieśnikami przy stoliku z piłkarzykami. Atrakcje dla maluchów są bezpłatne.