Jeżeli więc potrzebujesz energii, inspiracji, wiedzy i przede wszystkim mocy kobiecego wsparcia PRACOWNIA UNIKATUM zaprasza na ZLOT UNIKATOWYCH KOBIET PROAKTYWNYCH!

Najbliższe spotkanie odbędzie się 11.03.2021. od  godz. 18.18.

- Tradycyjnie spotkania odbywają się osobiście, ale w obecnej sytuacji podtrzymujemy więzi online spotykając się hybrydowo, więc siedząc wygodnie w fotelu można jednym kliknięciem przenieść się do strefy życzliwych i stawiających na swój rozwój kobiet – zachęca Dana Jacoń-Chmielecka, psycholog i coach.

Każdy Zlot ma inny temat wiodący spójny z tym nad czym pracuje się w danym miesiącu podczas Unikatowych Sesji Rozwojowych. Zlot marcowy odbędzie się w temacie: „Kobiecość, czyli o mistrzowskiej sztuce bycia sobą, czyli kobietą jaką ja chcę być.”

Dana Jacoń-Chmielecka opowie o kobiecości z perspektywy swoich klientów i lekcji jakich nauczyła się od nich. Rozmawiając o mistrzostwie stawania się kobietą, jaką chce się być uczestniczki zapoznają się z Darami Niedoskonałości wg Brene Brown, czyli radami wyciągniętymi z badań naukowych o tym jak ułatwić sobie autentyczne życie. Poruszony będzie temat stereotypizacji kobiet, poczucia bycia niewystarczającą, kobiecych narracji pownnościowych. Uczestniczki sprawdzą „zbroje kobiecości” jakie nakładają na siebie i zaplanują proces rozbrajania oraz stawania się mistrzynią swojej kobiecości.

Każde spotkanie składa się z trzech części: mini sesji mindfulness, warsztatu psychologiczno-coachingowego oraz części specjalnej ze specjalnie zaproszonymi gośćmi. Wśród prezenterek znajdują się unikatowe kobiety, które żyją proaktywnie, kształtując swoje życie, będąc pasjonatkami, przedsiębiorczyniami, specjalistkami w swojej branży lub ciekawymi osobowościami.

Na marcowym Zlocie będzie można poznać i posłuchać Kingi Królik, wielokrotnej Mistrzyni Polski w lekkiejatletyce a nawet Mistrzyni Europy! Jak mówi sportsmenka, „kluczem do sukcesu jest głowa i to co i jak w niej sobie poukładamy”. Właśnie tym jak sama układa swoją psychikę w bieganiu i poza nim opowie uczestniczkom Zlotu. Jednocześnie podzieli się swoją formułą na słuchanie siebie, bycie dla siebie dobrą i osiąganie swoich celów.

Specjalizująca się w pracy z dziećmi metodą „Dam radę” Bena Furmana, pedagog Małgorzata Gross, tym razem nie zdradzi uczestniczkom tajników skutecznego rodzicielstwa w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach. Wyjątkowo zaś z okazji święta kobiecości na zlocie 11 marca opowie o 5 Językach Miłości według Gary Chapmana, które mogą być uniwersalnie przydatne w budowaniu dobrych relacji z ludźmi.

Trenerka szybkiego czytania oraz nauczycielka technik skutecznego uczenia się Donata Wąsik tradycyjnie już zaprosi uczestniczki do treningu mentalnego wzmacniającego pamięć i rozwijającego zdolności naszego umysłu. Ponieważ jest ona ekspertką Unikatum w zakresie książek, które warto czytać poznamy również nowość wydawniczą dzięki której jak sama mówi: „możemy praktycznie rozwinąć zrozumienie i miłość dla siebie, co pomaga radzić sobie w wystarczająco trudnej codzienności.”

Z okazji Dnia Kobiet Unikatum przekazało nam wejściówki dla naszych Czytelniczek. Otrzyma je 5 pierwszych osób, które przyśle maila na: konkurs@zyciepabianic.pl. W temacie prosimy wpisać: ZLOT UNIKATOWYCH KOBIET. Czekamy do wtorku (9 marca). W odpowiedzi zwrotnej przekażemy informację o odbiorze wejściówki.

Oferta dotyczy kobiet pierwszorazowo przychodzących na Zlot.

Spraw sobie prezent- zainwestuj w swój rozwój.

Chcesz wziąć udział w Zlocie? Skontaktuj się bezpośrednio z manager Pracowni Unikatum: 501-051-813 lub przez facebook/PracowniaUnikatum.