Jak czytamy w opisie programu, Maria na co dzień pracuje w rodzinnej firmie ogrodniczej oraz jako kelnerka. Uwielbia gotować i piec, co robi na zawodowym poziomie - ukończyła szkołę cukierniczą.

Przedstawia siebie m.in. jako empatyczną, zabawną i energiczną osobę. Jej pasją są podróże. Twierdzi, że łatwo ją zauroczyć i szybko przywiązuje się do ludzi. Szuka mężczyzny, z którym stworzy trwałą relację. Jego wygląd nie ma dla mniej znaczenia – ważna jest osobowość, charyzma i poczucie humoru. Ten jedyny musi nadawać z nią na tych samych „falach”, być szczery, troskliwy, cierpliwy, ale też stanowczy.

Emisja sezonu z udziałem pabianiczanki startuje na kanale TVN7 30 sierpnia. Losy uczestników będzie można śledzić od poniedziałku do piątku o godzinie 20.30. Show będzie dostępne również na Playerze. 

Hotel Paradise to program telewizyjny typu reality show prowadzony przez Klaudię El Dursi, emitowany od 24 lutego 2020 na antenie TVN 7.

Na czym polegają zasady gry?

Z pozoru są proste. Mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. To nie tylko kolejny tydzień egzotycznych wakacji na rajskiej wyspie, to również krok bliżej do wygrania pieniędzy – 100 tys. złotych. Aby dostać się do finału będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Co doprowadzi ich do celu? Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie?