- Szczerze mówiąc, gdybym wiedziała co mnie spotka, jaki hejt na mnie spadnie, myślę że bym się zastanowiła dużo bardziej, czy się zgłaszać (do programu – przyp. red.). Jestem już z tym pogodzona i to akceptuję, ale to nie znaczy, że jest mi z tym dobrze i że jestem szczęśliwa – mówi w rozmowie z Życiem Pabianic 32-letnia Iga.

Pabianiczanka wzięła udział w 5. edycji programu TVN 7 „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

Zobacz: "Ślub od pierwszego wejrzenia": pabianiczanka poznała swojego męża

Jesteśmy już po emisji kilku odcinków sezonu. Prawie drugie tyle przed nami. Jednak niewiele pierwszych ujęć z udziałem pabianiczanki wystarczyło, by internet zalała fala negatywnych i bardzo krzywdzących komentarzy na temat 32-latki. Najpierw oberwało się dziewczynie za wygląd, później szeroko komentowano jej zachowanie podczas ceremonii ślubu.

„Ona jest nie apetyczna”, „Paszteciara”, „Brzydula”, „To nie tylko uroda meliniarska, ale i zachowanie”, „Ona jest naćpana”, „Bardzo infantylna dziewucha, szkoda gościa” - to tylko kilka, „łagodnych opinii” na temat pabianiczanki. A gorzkich słów każdego dnia przybywa.

Czy Iga wiedziała, jaką tak naprawdę cenę przyjdzie jej zapłacić za znalezienie męża i te przysłowiowe 5 minut sławy? O tym rozmawiamy z nią w programie „Temat Życia”.

Gościem specjalnym odcinka jest psycholog i terapeuta Katarzyna Fiszer, założycielka Psychoporadni działającej w naszym mieście.

Hejt na Igę Śmiechowicz po udziale w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”:

Zobacz również inne odcinki cyklu Temat Życia:

Temat Życia: „Pabianice przestały być zieloną wyspą, jeśli chodzi o ceny odpadów komunalnych”

Temat Życia: Szczepienia pabianiczan na Covid-19. Dlaczego to idzie tak wolno?

Temat Życia: Rozmowa z wykonawcą o wielkim remoncie głównej ulicy miasta. Czy jesteśmy gotowi na TAKĄ rewolucję?

Temat Życia: Medycy na pierwszej linii frontu walki z Covid-19. Rozmowa z doktorem Koprowiczem