W końcu każdy ma swój gust. Jeden najchętniej ogląda transmisje sportowe na żywo, drugi życiowe dokumenty, a jeszcze inny przede wszystkim filmy lub bajki. By ułatwić Ci decyzję dotyczącą tego, jaki pakiet TV wybrać podczas zmiany usług, przygotowaliśmy omówienie najpopularniejszych pakietów tematycznych.

Tematyczne pakiety telewizyjne – jakie wybrać?

Szukając nowej oferty telewizji, warto postawić na tę, w której znajdą się tematyczne pakiety TV. Wówczas można dopasować ją do swoich rzeczywistych potrzeb i nie płacić za dziesiątki kanałów, których i tak nigdy nie będziesz oglądać, bo zwyczajnie nie są w Twoim guście. Szeroką ofertę pakietów telewizyjnych prezentuje TOYA na swojej stronie: https://toya.net.pl/telewizja, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie:

  • Sport Plus

TOYA za jedyne 7 zł miesięcznie otrzymuje się 5 kanałów sportowych w jakości HD. Pakiet ten obejmuje Polsat Sport Extra, Eurosport, Canal+ Sports, Fight Box oraz Polsat Sport Fight. Daje zatem wszystkim miłośnikom sportowej rywalizacji dostęp do najważniejszych wydarzeń oraz informacji przez 24/7.

  • FilmBox

Pakiet TV FilmBox w TOYA jest zestawem 7 kanałów filmowych i 1 sportowy, z czego 5 w HD. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników kina; FilmBox On pozwala zamawiać filmy na życzenie, FilmBox Premium HD emituje hollywoodzkie filmy niedługo po ich premierze, a FilmBox Family – kino familijne. Klienci otrzymują też FilmBox Action, kanał, który stawia na silne emocje (horrory, thrillery, kino akcji, sensacyjne), FilmBox Extra – z kinowymi i serialowymi hitami oraz FilmBox ArtHouse emitujący filmy artystyczne oraz niezależne. Dodatkowo dostępny jest DocuBox z filmami i serialami dokumentalnymi oraz sportowy kanał FightBox poświęcony sportom walki.

  • CINEMAX

W ramach pakietu TV TOYA CINEMAX klienci otrzymują 2 kanały Cinemax w jakości HD: Cinemax i Cinemax 2. Słynna stacja skupia się na emisji premierowych produkcji filmowych, a także absolutnych klasyków kina uwielbianych przez miliony widzów.

  • Nocny

Dorośli widzowie doceniający piękno erotyki mogą postawić na TV Pakiet Nocny w TOYA. W jego skład wchodzi 6 kanałów erotycznych w jakości HD: BrazzersTV, DorcelTV, DorcelXXX, Hustler HD, Private HD oraz RegLight HD.

  • Pociecha

Młodsi i starsi, którzy chętnie spędzają wolny czas przed zabawnymi animacjami, z pewnością docenią bajkowy pakiet telewizyjny Pociecha od TOYA. Daje dostęp do 9 kanałów bajkowych, z czego 5 w HD, takich jak: Boomerang HD, Da Vinci HD, Nickelodeon, NickJr, NickToons, Top Kid HD, Junior Music, Cbeebies oraz Duck TV.

  • TV Republika

TV Republika to pakiet z kanałem TV Republika, który daje dostęp do najlepszej publicystyki i trudno dostępnych filmów dokumentalnych. Idealny dla osób lubiących wiedzieć więcej!

  • Koneser

TV pakiet Koneser od TOYA jest przeznaczony miłośnikom muzyki. To 7 kanałów muzycznych stacji Stingray: iConcerto, Loud, JuiceBox, cMusic, Classica, Retro oraz dJazz.