Na scenie będziemy mogli podziwiać znanych polskich aktorów komediowych: m.in. znaną z roli Celiny Hadziukowej w „Ranczu” Dorotę Nowakowską, a także (wymiennie) Andrzeja Beyę-Zaborskiego („U Pana Boga za piecem”) czy Tadeusza Chudeckiego („Klan”). 

Rubinowe Gody

Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa?  

Rubinowe Gody

„Rubinowe gody” to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.   

Bilety na komedię teatralną „Rubinowe gody” można nabyć w Internecie - pod adresem www.rubinowegody.pl oraz w serwisie KupBilecik.

Rubinowe Gody

Występują wymiennie:   

DOROTA NOWAKOWSKA / MARIA CIUNELIS

TADEUSZ CHUDECKI / ANDRZEJ BEYA-ZABORSKI   

PAWEŁ FERENS / MARCIN TRZĘSOWSKI   

SŁAWOMIR DOLINIEC / MACIEJ ZUCHOWICZ   

 

Scenariusz i reżyseria: KRZYSZTOF KĘDZIORA   

Producent: KAMILA KĘDZIORA 

Czas trwania: 120 min. (jedna przerwa)