Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na gwiazdkowy podarunek dla bliskich, poznaj planszówkowe nowości i bestsellery od Gandalf.com.pl! Gwarantujemy wspaniałą zabawę i uśmiech na twarzach obdarowanych!

Gandalf.pl

Diuna: Sekrety rodu

Jeśli znasz już i książkę i ekranizację kultowej powieści Franka Herberta, nadszedł czas na grę planszową! Najnowsza gra od Portal Games to prawdziwa gratka dla fanów futurystycznej krainy Diuny. Razem z innymi graczami, wciel się w rolę buntownika i sam pokieruj fabułą. To od Was zależy, jak potoczą się jej losy. Diuna: Sekrety rodu, to rozrywka na długie godziny. I co ciekawe – można w nią grać w pojedynkę!


Gandalf.pl

Tortuga 2199

To kolejna pozycja dla fanów tematyki pozaziemskiej i międzyplanetarnych sporów. Dzięki grze Tortuga 2199 razem z innymi graczami, wcielicie się w role piratów, którzy za wszelką cenę chcą zdobyć jak najwięcej cennego surowca – Helium-3, którego główne źródło znajduje się w kopalni Tortuga. Niestety, żeby do niej dotrzeć, musisz pokonać wyjątkowo niebezpieczną florę i faunę, jaka żyje w sektorze Omega. Nie daj się przekupić ani przechytrzyć, zdobądź jak najwięcej Helium-3 i wygraj!


Gandalf.pl

Na skrzydłach

Rozwiń własny rezerwat przyrody i ochroń cenne gatunki ptaków! Gra planszowa Na skrzydłach to rozrywka dla wszystkich fanów przyrody i gratka dla ornitologów. Im więcej gatunków ptaków sprowadzisz do swojego rezerwatów, tym bliżej będziesz realizacji wyznaczonego celu i wygranej.

Gra Na skrzydłach ma wyjątkowy urok, a jej elementy są kolorowe i dopracowane. To nie tylko świetna rozrywka, ale i przyjemność dla oka! 


Gandalf.pl

Sen – edycja jubileuszowa

Nowa odsłona popularnej gry planszowej Sen – nowe karty, nowe sny i nowe sposoby rozgrywki. Utwórz własne sny z dostępnych kart, tak aby pojawiło się w nich, jak najmniej kruków. Zaglądaj do snów innych graczy i wymieniaj się kartami. Jeśli będziesz pewny, że zgromadziłeś najmniej kruków ze wszystkich, krzyknij ‘pobudka!’ – to zakończy rundę. Gra Sen to świetna rozrywka dla rodzin lub grup znajomych, a jeśli posiadacie pierwszą wersję gry, to karty z obu edycji można ze sobą łączyć!

Gandalf.pl

Stella

Gra Stella to idealny tytuł dla osób, które lubią grać w skojarzenia. Dopasuj obrazek do właściwej karty z opisem. Jeśli uda Ci się dobrać ten sam opis co inni gracze, utworzysz iskrę. Postaraj się ich utworzyć jak najwięcej. Nie przesadź jednak z ilością skojarzeń, ich zbyt duża ilość spowoduje, że zostaniesz wyeliminowany z gry! Jeśli jesteś fanem gier z uniwersum Dixit, możesz wykorzystywać te karty także w innych edycjach. 
 

Gry planszowe to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu w gronie rodziny lub znajomych, szczególnie że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Po więcej wyjątkowych planszówek zapraszamy do działu gier na święta, na Gandalf.com.pl!