Na dobry początek – Natalia Nykiel.  21-letnia piosenkarka, znana m.in. z utworu „Bądź duży” szturmem wdarła się na muzyczną scenę. Po premierze debiutanckiej płyty „Lupus Electro” stało się jasne, że właśnie takiego głosu w Polsce brakowało. Miliony odsłon jej teledysków oraz frekwencja na koncertach potwierdziły rokowania krytyków. Nykiel zapełnia trwającą od wielu lat na rodzimym rynku lukę electro popu.

Artystka zaśpiewa w łódzkiej Wytwórni (ul. Łąkowa 29) w czwartek (31 marca). Początek koncertu o godz. 19.00. Bilety po 30 zł (ulgowe) i 35 zł (normalne). W dniu koncertu – 5 zł droższe.

1 kwietnia (piątek) uczta dla fanów Matta Duska. Następca Franka Sinatry jest dziś jednym z najbardziej popularnych wykonawców, którzy poruszają się na pograniczu jazzu i popu. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00. Bilety po 100 i 110 zł, a w dniu koncertu – 110 i 120 zł.

Dzień później w łódzkim klubie o godz. 20.00 wystąpi Piotr Rogucki. Wokalista Comy zaśpiewa utwory z najnowszej solowej płyty  „J.P. Śliwa”. Wejściówki po 40 i 45 zł (w dniu koncertu po 5 zł droższe).

Bilety na wszystkie koncerty można kupić na stronie www.wytwornia.pl.