Na scenie sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury prezentowali po dwa utwory. Oceniało je jury w składzie: Małgorzata Gołębiewska-Bednarek i Małgorzata Karcz, nauczycielki Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Pabianicach oraz Andrzej Krajewski, instruktor ds. muzyki w MOK-u.

W kategorii 14-16 lat zwyciężył duet: Michalina Rzepkowska i Nikodem Sikorski, uczniowie Publicznego Gimnazjum w Dobroniu. II miejsce zajęła Martyna Stępień z Młodzieżowego Domu Kultury, a III miejsce - Natalia Nowak z I Liceum Ogólnokształcącego.

W kategorii starszej 17-19 lat I miejsce na podium wyśpiewała Paulina Suchcicka z MOK-u. Równie znakomicie wypadły uczestniczki sekcji wokalnej z pabianickiego MDK-u: Natalia Karpińska  i Katarzyna Romanowicz, które zajęły kolejno II i III miejsce.

W kategorii powyżej 19 lat zaprezentowały się tylko trzy uczestniczki z Młodzieżowego Domu Kultury w Aleksandrowie Łódzkim. I nagrodę jurorzy przyznali Klaudii Szewczyk. II miejsce przypadło Joannie Kotowskiej, a III miejsce zajęła Olga Wojciechowska.

W konkursie jurorzy przyznali również kilka wyróżnień. Otrzymały je w kategorii 14-16 lat: Izabela Mendel, uczestniczka sekcji wokalnej pabianickiego MOK-u, Natalia Halli z VI Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi i Martyna Kosińska z MDK-u w Aleksandrowie Łódzkim.

W kategorii 17-19 lat wyróżniono: Martynę Smolarek z MOK-u, zespół „Taka historia” z Zespołu Szkół Salezjańskich w Lutomiersku oraz Maję Polkę z MDK-u w Aleksandrowie Łódzkim.

Organizacja Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Agnieszki Osieckiej była możliwa dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.