Podczas koncertu usłyszymy obdarzonych wspaniałymi głosami solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Na scenie pojawią się też laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek: „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”. Publiczność usłyszy m.in.: walc „Nad pięknym modrym Dunajem”, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, duet wszechczasów „Usta milczą, dusza śpiewa” czy polkę „Tritsch-Tratsch”.

Bilety w cenie 80 zł do kupienia w kasie biletowej Zduńskowolskiego Domu Kultury i przez internet: www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl.

Szczegóły dotyczące konkursu, w którym można wygrać podwójne (wartości 160 zł) zaproszenie na galę, znajdziecie w najbliższym papierowym wydaniu Życia Pabianic.