Kylie zwita do Łodzi 30 października i wystąpi w Atlas Arenie na koncercie, który jest częścią trasy „Kiss Me Once”. Artystka zdobyła światową popularność dzięki sprzedaży ponad 70 milionów płyt i takim przebojom, jak: „The Loco-Motion”,  „Can’t Get You Out of My Head”, „Spinning Around” czy „Slow”. Każdy jej wstęp na żywo to niezwykłe widowisko, starannie wyreżyserowane pod względem akustycznym i wizualnym.

Ci, którzy marzą o zobaczeniu show w wykonaniu Kylie Minogue, ale do tej pory nie nabyli jeszcze biletów, mają teraz okazję, aby je zdobyć. Będzie to możliwe dzięki konkursowi, który trwa od 1 do 29 października na fan page Portu Łódź, dostępnym w serwisie Facebook pod adresem: http://www.facebook.com/portlodz. Quiz składający się z pięciu pytań dostarczy nie tylko emocji fanom Kylie, którzy znają fakty i ciekawostki
z życia gwiazdy, ale będzie też sprawdzianem wiedzy na temat największych ikon pop-kultury XX i XXI wieku. Każdego dnia, oprócz weekendów, jedna osoba, która udzieli najwięcej poprawnych odpowiedzi w quizie w jak najkrótszym czasie, odbierze bilet na koncert Kylie Minogue. W ciągu 20 dni trwania zabawy uczestnicy będą odpowiadali na inne zestawy pytań. Port Łódź rozda aż 20 biletów. Zgodnie z regulaminem, jeden gracz może zdobyć aż dwa bilety.

Jak należy przygotować się do quizu? Wystarczy m.in.: zapoznać się z regulaminem, dostępnym na stronie www.portlodz.pl i zaprosić trzech znajomych do udziału w tej samej zabawie. Potem pozostanie już tylko udzielić odpowiedzi na pytania i oczekiwać na wyniki. Każdy kolejny dzień to nowa porcja wrażeń, ponieważ aplikacja daje możliwość sprawdzania swej wiedzy przez cały czas trwania konkursu.