Dni Miasta obchodzimy już po raz 37.

W niedzielę bawić będziemy się na Włókniarzu podczas Pikniku Rodzinnego. Atrakcje będą od samego rana. O 11.00 zacznie się Ogólnopolski Konkurs Tańca Nowoczesnego. Później zobaczymy tancerzy ze szkół Salsa Picante i Eskadra.

Przez cały dzień będzie można skorzystać z różnych atrakcji. Będą warsztaty taneczne i plastyczne, a maluchy będą mogły zrobić latawce. Pabianiczanie poznają też tajniki gry na bębnach. Pograć będzie można od 15.00 do 18.00.

0 14.00 przez miasto przejedzie parada motocykli. Pojadą ulicami: Grota-Roweckiego - Orlą - Marańską - Kościuszki - Zamkową - Sobieskiego - P. Skargi - 20 Stycznia – Grota- Roweckiego - Mariańską - Moniuszki - Wiejską - Wileńską - Kilińskiego z powrotem na stadion. Od 15.00 będzie je można oglądać na Włókniarzu.

http://www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/miasto/nasze-sprawy/parada-30-motocykli.html

O 16.30 ruszy kabareton. Na scenie zobaczymy skecze kabaretów Nowaki i Weźrzesz oraz Tomasza Jachimka. Występy potrwają 3 godziny.

Jachimek będzie prowadził imprezę, na scenie zobaczymy go więc już kilka godzin wcześniej.

Patrycja Markowska wystąpi o 20.00. Po koncercie zobaczymy jeszcze pokaz teatru ognia Na Co-Dzień.

- To będzie ich nowy, premierowy pokaz - zachęca Joanna Papuga-Rakowska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, który jest współorganizatorem imprezy.

Miasteczko PRL-u zacznie działać już o 11.00 przy hotelu Włókniarz: www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/miasto/nasze-sprawy/polonezy-warszawy-syrenki.html