Organizatorem targów jest portal Absolvent.pl, lider rynku rekrutacji studentów i absolwentów. Wstęp na Absolvent Talent Days jest darmowy (wystarczy tylko pobrać bezpłatny bilet ze strony www.talentdays.pl).

Odwiedzający będą mieli szansę zapoznać się z najświeższymi ofertami pracy i praktyk potencjalnych pracodawców oraz porozmawiać z ich przedstawicielami.

Absolvent Talent Days to przede wszystkim możliwość uczestniczenia w wielu inspirujących panelach dyskusyjnych z udziałem wyjątkowych gości, jak np. Ronald Binkofsky, dyrektor generalny Microsoft Polska, Andrzej Klesyk, prezes Zarządu PZU czy Łukasz Wejchert, założyciel i dyrektor generalny w Dirlango.

Wszyscy chętni będą mogli m.in. skorzystać z pomocy specjalistów, którzy udzielą porad dotyczących budowania kariery zawodowej, czy podpowiedzą, jak przygotować skuteczne dokumenty aplikacyjne. Na tym samym stoisku będzie można także zrobić sobie darmowe zdjęcie do CV.

Dla wszystkichzainteresowanych prowadzeniem własnej działalności AIP Business Link przygotował chillroom, w którym będzie można odpocząć, nawiązać nowe, cenne znajomości i dowiedzieć się więcej o karierze w roli przedsiębiorcy.

Organizatorów wydarzenia, platformę Absolvent.pl wspierają firmy, które mocno inwestują w rozwój młodych ludzi, w szczególności studentów i absolwentów tuż po studiach: PwC, Play, Sygnity oraz Samsung. Na targach będzie można znaleźć firmy m.in. z branży finansowej, doradczej, technologicznej, kosmetycznej, medycznej, transportowej, odzieżowej, telekomunikacyjnej, budowlanej oraz FMCG.

Szczegółowy plan dnia oraz spis wszystkich wystawców można znaleźć na stronie internetowej Absolvent Talent Days, a więcej  informacji o organizatorze targów dostępnych jest na Absolvent.pl.