Życie Pabianic numer 22/2020

Informacje sportowe z Pabianic i okolic

KoszykówkaPiłka nożnaTenisBiegiKolarstwoSzermierkaPiłka ręcznaZapasyInne
  • Piłka nożna: sparingowy remis włokniarzy

Pierwszy w tym roku mecz (z Orłem Parzęczew) zakończył się remisem 2:2. W drużynie Włókniarza pokazało się pięciu nowych graczy. Bramki zdobyli Kluch i Walczak

utworzono:

• Zapasy: słaby występ PTC

Zawodnicy "Fioletowych" wystąpili w zawodach Pucharu Polski w Siedlcach. Niestety, żaden z naszych atletów nie zajął miejsca na podium

utworzono:

• Tenis ziemny: Diana zatrzymana w ćwierćfinale

Rozstawiona z numerem siódmym Diana Siemianowska z PKT Pabianice dotarła do ćwierćfinału Mistrzostw Skrzatów o puchar Polskiego Związku Tenisowego

utworzono:

• Piłka nożna: pierwszy sparing Włókniarza

Futboliści Włókniarza wychodzą na boisko. W środę zagrają kontrolny mecz z Orłem Parzęczew (IV liga). Można zobaczyć jak się prezentują

utworzono:

• Piłka nożna: Komorowski do Sosnowca?

23-letni obrońca Marcin Komorowski, wychowanek PTC, ostatnio piłkarz GKS Bełchatów, pojawił się na testach w Zagłębiu Sosnowiec

utworzono:

• Szermierze jadą na Puchar Świata!

Floreciści Kuba Jurewicz i Konrad Mleczek będą reprezentować Polskę w Pucharze Świata. W Urzędzie Miejskim znalazła się kasa, by opłacić ich wyjazd

utworzono:

• Tenis stołowy: derby bez historii

W IV lidze Włókniarz II pokonał PKTS II 10:1. Starsi i bardziej doświadczeni nie dali szans młodszym z PKTS, wśród których wyróżnili się Agata Sielczak i Krzysztof Olejnik