W łódzkim Arturówku odbyły się zawody w biegach na orientację zorganizowane przez MKS Metalowiec Łódź. Zawody zgromadziły 150 zawodników z woj. łódzkiego oraz z Kalisza.

Na medalowych miejscach uplasowało się aż 11 zawodników pabianickiego UKS Azymut.

Złote medale zdobyli: Krystian Marciniak (kat. M12), Grzegorz Siess (M14) oraz Michał Olejnik (M21), który dystans 8 km pokonał w zaledwie 38 minut!

Srebro wywalczyli: Kinga Królik (K12), Małgorzata Siess (K16), Maria Pabich (K21), Jakub Morawski (M12) oraz Mateusz Ciekański (M16). Warto zauważyć, iż Maria Pabich była o jedynie 3 min 40 sek gorsza od Natalii Ewiak, która jest brązową medalistką Mistrzostw Europy Juniorów.

Miejsca trzecie i brązowe medale padły łupem: Klaudii Kaczyk (K14), Mariusza Pabicha (M21) i trenera Jerzego Woźniaka (M35).