Daria Lajn w biegu krótkim uplasowała się na 3. miejscu. Natomiast w niedzielę na dystansie klasycznym była 12. wśród seniorek.

Michał Olejnik w kategorii M20 na dystansie krótkim zajął  2. miejsce, przegrywając o 2 sekundy z Rafałem Podzińskim z UKS-u Orientuś Łódź, swoim kolegą ze sztafety reprezentacyjnej, która w ubiegłym roku uplasowała się na 5. miejscu w mistrzostwach świata juniorów. Natomiast w niedzielę na dystansie klasycznym zwyciężył zdecydowanie, wyprzedzając wszystkich rywali o 4 minuty.

Po tym cyklu zawodów widać szanse medalowe naszej reprezentacyjnej sztafety w mistrzostwach świata, które odbędą się na początku lipca w Wejherowie.