Łukasz Stencel od przyszłego poniedziałku będzie specjalistą – koordynatorem do spraw sportu w Urzędzie Miejskim. Ma 25 lat. Tak postanowił prezydent

utworzono:

• Kulczyński w pucharze świata

utworzono:

• Karate: Kulczyński w Pucharze Świata

Pabianiczanin Piotr Kulczyński (nauczyciel wychowania fizycznego) zajął drugie miejsce w finale polskiej ligi karate tradycyjnego <br/>

utworzono:

• Stasiak mistrzem Polski!

38-letni żeglarz z Pabianic, Maciek Stasiak, wywalczył morskie mistrzostwo Polski na katamaranie klasy A <br/>

utworzono:

• Zapasy: Wiatrowski dopiero 24.

Słaby występ Polaków w 50. Memoriale Władysława Pytlasińskiego

utworzono:

• Oni chcą rządzić sportem

Do walki o stanowisko specjalisty do spraw sportu w Urzędzie Miejskiem stanęło 9 osób. Do finału dostało się pięcioro wybranych.

utworzono:

• Zapasy: walczy Wiatrowski

Pabianiczanin Paweł Wiatrowski reprezentuje Polskę w zapaśniczej elicie Memoriału im. Władysława Pytlasińskiego.

utworzono:

• Zasmakowali morskiej przygody

Siedem dni pod wodzą kapitana Krzysztofa Grzegorka załoga z Pabianic pływała po wodach Morza Bałtyckiego.

utworzono:

• Zapasy: Wiatrowski w kadrze narodowej

24-letni zapaśnik PTC, Paweł Wiatrowski będzie reprezentował Polskę podczas turnieju im. Władysława Pytlasińskiego, który odbędzie się w sierpniu w Warszawie.