Z pabianiczan najlepiej spisał się Franciszek Tokarczyk. Najpierw w kategorii 95 kg dotarł do finału, gdzie musiał uznać wyższość Pawła Polberka (Pyrzyce) i sięgnął po tytuł wicemistrza Polski.

W kategorii open Tokarczyk w walce o brąz pokonał Oliwiera Trześniaka (Lublin) i na jego szyi zawisł brązowy medal.

W kategorii 95 kg świetnie walczył kolejny pabianiczanin Hubert Szczech, który wywalczył brąz, pokonując w starciu o 3. miejsce Sabę Digmeleskuviliego (Poznań).

Także z brązowym medalem mistrzostw Polski wróci do domu Marcel Chrzęst (85 kg). W decydującej walce wygrał z Dominikiem Kuklińskim (Warszawa).

Walczyli także: Kamil Buldecki, Franciszek Gross, Kacper Szczepański, Adrian Drzewiecki oraz Igor Czyżewski. Drużynowo „fioletowi” zajęli 3. miejsce.