W formule junior w kategorii do 77 kg 3. miejsce zajął Adrian Zajączkowski. 16-letni zawodnik wygrał 3 walki. Dopiero w pojedynku o finał został pokonany. Wśród seniorów niezwyciężony był Adrian Woszczak. Startował w formule full contact w kategorii do 65 kg.
- Na słowa uznania zasłużyli wszyscy nasi reprezentanci – mówi Tomasz Janiak, trener MMA. - Wykazali ogromne serce do walki i przyznam, że jest to dla mnie ogromna przyjemność i satysfakcja pracować z nimi na co dzień.
W turnieju w Sochaczewie startowali zawodnicy z całej Polski. Pabianicką szkołę Okniński MMA reprezentowało 8 zawodników: Adrian Zajączkowski, Adrian Rogala, Adrian Adamczewski, Adrian Woszczak, Błażej Sulima, Filip Danych, Adam Binek, Krzysztof Stawiński.