W tym roku już po raz piąty z okazji Dni Powiatu Pabianickiego zostanie zorganizowany cieszący się ogromną popularnością V Otwarty Powiatowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Pabianickiego.

30 maja – godz. 9.00 - mecze grupowe – czas trwania w zależności od ilości drużyn.

31 maja – godz. 9.00 – mecze finałowe – runda finałowa.

Zawody będą rozgrywane na boisku „Orlik” przy I Liceum Ogólnokształcącym, ul. Moniuszki 132.

Do turnieju mogą się zgłosić drużyny składające się z osób dorosłych. W jednej drużynie może być maksymalnie 10 osób. W drużynie może występować max. 4 zawodników grających obecnie (zgłoszonych do rozgrywek) w rozgrywkach ligowych seniorów w klasie rozgrywkowej „A”. W drużynach nie mogą występować zawodnicy grający (zgłoszeni do rozgrywek) w rozgrywkach ligowych seniorów w klasie okręgowej (V liga) i klasach wyższych. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 maja u radnego powiatowego Łukasza Stencla pod adresem e-mail: lukasz_stencel@op.pl oraz u animatorów sportu przy I LO w godz. 17.00-20.00. Preferowana przez organizatorów jest jednak ta pierwsza forma.

W zgłoszeniu należy koniecznie podać: nazwę drużyny, imię i nazwisko kapitana, adres e-mail kapitana oraz nr tel. kapitana. Liczba miejsc w turnieju jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). 

Ponieważ każdego roku turniej cieszy się bardzo dużą popularnością, zachęcamy do zgłaszania drużyn, gdyż o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.