Turniej piłki siatkowej z udziałem Michała Bąkiewicza - złotego medalisty mistrzostw Europy w siatkówce i długoletniego siatkarza Skry Bełchatów, odbył się w naszej hali powiatowej. Wzięły w nim udział cztery amatorskie drużyny siatkarskie.

Fuks w składzie: Marcin Janeczek, Jacek Włodarski, Marta Grzanka, Przemysław Kade, Marcin Owczarek, Andrzej Telicki, Bogusław Kadei  Aleksandra Szczepaniak.

Piękni i młodzi w składzie: Angelina Pawlak, Przemysław Urbanek, Adam Wiklak, Mateusz Urbankiewicz, Mariusz Walczak, Michał Malinowski i Tomasz Wojdal.

Szynkielew w składzie: Henryk Dąbrowski, Michał Jeżewicz, Jolanta Figiel, Mateusz Dąbrowski, Przemysław Urbaniak, Jacek Kraska i Przemysław Pietrzak.

SLD w składzie: Michał Bąkiewicz, Cezary Olejniczak, Dariusz Joński, Marek Gryglewski, Joanna Michalska-Szmytke, Karolina Kubiak, Marek Bartoszewski, Arkadiusz Mudzo i  Dariusz Chober.

 

Po losowaniu par w pierwszym meczu zmierzyły się drużyny Fuks i Szynkielew. Zwycięsko z tego meczu wyszła drużyna Szynkielewa w setach 2:0. Kolejny mecz to potyczka Pięknych i Młodych z SLD. W tym meczu w setach 2:0 lepsi okazali się ci pierwsi. W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się drużyny Fuks i SLD. W setach 2:0 zwyciężyła drużyna Fuks.

Finał to rozgrywka pomiędzy drużynami Pięknych i Młodych oraz Szynkielewem, zakończona zwycięstwem w setach 2:0 przez PiM. Każda z drużyn została uhonorowana okolicznościowym pucharem wręczonym przez wybitnego siatkarza Michała Bąkiewicza. Organizatorem turnieju było pabianickie SLD.