Seminarium z Oknińskim organizuje pabianiczanin Tomasz Janiak, który od czerwca uruchamia w Pabianicach filię warszawskiej szkoły MMA. Zajęcia z trenerem Pudziana rozpoczną się w niedzielę 6 czerwca o godz. 11.00 w sali PTC przy ul. Gdańskiej.
- Pierwsze dwie godziny będziemy trenować techniki boksu, muai thai i kickboksu przydatne do walki w stójce – tłumaczy Janiak. - Od godziny piętnastej rozpoczniemy trening w parterze, czyli brazylijskie jiu-jitsu, trochę zapasów.
Miłośnicy sportów walki będą mogli rozpocząć treningi w pabianickiej filii klubu Okniński MMA Warszawa. Zajęcia prowadzone będą przez Tomasza Janiaka w sali przy ul. Majdany i Gdańskiej.
- Będzie dużo boksu i zajęć na macie – mówi trener z Pabianic. - Nastawiamy się na wszechstronność, dlatego nie zabraknie nietypowych technik, jak karate kyokushin czy muai thai.
W klubie będą mogły trenować osoby, które ukończyły 16 lat. W przyszłości będą prowadzone również zajęcia z brazylijskiego jiu-jitsu dla dzieci i młodzieży.
Mirek Okniński posiada czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu od Nino Schembri. Mistrz Europy bjj 2007. Wicemistrz Europy amatorskiego Shooto Pionier bjj/submission fighting i vale tudo/mma w Polsce. Organizator i sędzia pierwszych walk vale tudo w naszym kraju. Sędzia na zawodach zawodowego i amatorskiego mma, bjj i submission fighting.
Tomasz Janiak występował w amatorskich zawodach MMA. Trenował u Mirka Oknińskiego. Brał udział w wielu seminariach prowadzonych m.in. przez Rogera Gracie i Murilo “Ninja” Rua.
Koszt seminarium to 60 złotych za dwa treningi i 40 za pojedynczy trening. Można zapisywać się pod nr telefonu: 507-012-014.