Iskra Dobroń zremisowała w Sędziejowicach z GKS 1:1 (1:0). Gola dla dobronian strzelił Marcin Lipski w 29. minucie, miejscowi wyrównali na pięć minut przed końcem.

Iskra: Kmieciak – D. Kacprzyk, M. Kacprzyk, Załoga, Lipski – Klimek, Dolewka, Olszewski, Żabolicki – Biskupski, Kozłewski. Na zmiany: Pilarz, M. Szerffel, Wojtunik.

Prowadzenia 1:0 nie utrzymał także Orzeł Piątkowisko, który uległ 1:2 (1:0) Orłowi Kazimierz. Na trafienie Mateusza Niewiadomego w 19. minucie, przyjezdni odpowiedzieli bramkami w 55. i w 66. minucie.

Orzeł: Bogdan – Rykała, Barabasz, Niewiadomy, Piasny – Kopka, Jakubowski, Majek, Zych – Czekalski, Drąg. Na zmiany: Morou, Pruszkowski, Pustelnik.

Włókniarz II też prowadził 1:0 w Rokitnicy z Rokitą po golu Arkadiusza Stokłosa w 40. minucie. Niestety, tego wyniku nie udało się „dowieźć” do końca. Rokita wyrównał na trzy minuty przed ostatnim gwizdkiem arbitra.

Włókniarz II: Pietrzak – Stokłosa, Rafał Zieliński, Czerwiński, Kowalski – Adamiak, Bączał, Stokłos, Bielawski, Sobytkowski – Przyk. Na zmiany: Radosław Zieliński, Wójcik, Skowronek, Figura, Łopatecki.

Prawdziwe lanie w Łasku zebrali piłkarze Jutrzenki Bychlew, którzy aż 3:8 (2:2) ulegli Korabowi. Gole dla bychlewian zdobyli: Aleksander Michalski 14., Dawid Bednarkiewicz 23., Sebastian Bednarczyk 76.

Jutrzenka: Stusio – Iwaczuk, Berner, Bednarczyk, Suski – Pabisiak, M. Walczak, Nikiel, Karpiński – A. Michalski, Bednarkiewicz. Na zmiany: Kopka, J. Michalski, J. Walczak.