PTC Pabianice – GKS Ksawerów 6:0 (2:0)

Bramki: Cukierski 2, Felczak, Madajczyk, Hetmanek, testowany.

Po nieudanych testach w III-ligowym Zawiszy Rzgów, powrócił do drużyny Rafał Cukierski i „na dzień dobry” dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. W meczu z 6. drużyną A-klasy trener Jan Rykała znów miał „pozytywny zawrót głowy”, bo do swojej dyspozycji miał ponad 20 zawodników.

Pierwsze 30 minut meczu zdominowali grający klasę wyżej pabianiczanie, co udokumentowali dwoma bramki. Później do głosu doszli rywale, ale nie potrafili pokonać R. Znojka. Po przerwie „fioletowi” dołożyli koleje cztery bramki i zakończyli efektowną wygraną 6:0.

PTC: R. Znojek (46. min, Wilczyński) – Drewniak (46. min, B. Znojek), Kaźmierczak, Sikorski, PinteraM. Przybylski (46. min, Gromadzki), Bartyzel (46. min, Pankiewicz), Cukierski, testowany – testowany (46. min, Hiler), Felczak. W drugiej połowie grali też: Zieliński, Hetmanek, Kling, Bomba.

W niedzielę o godz. 14.00 na sztucznym boisku ChKS-u w Łodzi PTC zagra z 13. drużyną piotrkowskiej „okręgówki” - LKS-em Czarnocin.