Po laniu w Wielką Sobotę (0:4 z Andrespolią Wiśniowa Góra) wicelider Włókniarz jedzie w sobotę na kurację do Uniejowa. Początek meczu z Termami w sobotę o godz. 16.00. Rywal zajmuje 8. miejsce w tabeli, ma 22 punkty, ale wiosną gra jak z nut, bowiem dwa spotkania wygrał w imponującym stylu: 6:1 z Ostrovią Ostrowy oraz 4:1 w Justynowie z LZS.

Z kolei PTC przy Sempołowskiej będzie podejmować Polonię Andrzejów. Podopieczni Tomasza Stolarczyka na wiosnę grają skutecznie – wywalczyli cztery punkty i awansowali na 7. pozycję w tabeli. Teraz nadarza się okazja do poprawienia dorobku punktowego i dołączenia do szerokiej czołówki, ponieważ Polonia to czerwona latarnia ligi. Dotychczas futboliści z Andrzejowa zdobyli jedynie 4 punkty. Początek meczu w sobotę o godz. 16.00.

Godzinę później GLKS Dłutów zagra u siebie ze Zjednoczonymi II Stryków. Po ubiegłotygodniowej wygranej w Andrzejowie w zespole Leszka Rosińskiego panują optymistyczne nastroje. Dłutowianie wygrzebali się z przedostatniej pozycji. Wygrana z 12. drużyną V ligi, czyli rezerwami Zjednoczonych, pozwoli GLKS przeskoczyć sobotniego przeciwnika w ligowej tabeli.