Goście wyszli na mecz w... dziesiątkę, bowiem zapomnieli karty jednego z młodzieżowców. Karta dotarła do Pabianic w trakcie pierwszej połowy. W 8. minucie Jacek Hiler znalazł się przed bramkarzem gości, wymanewrował go i skierował piłkę do bramki. Na 2:0 podwyższył pięknym wolejem Rafał Cukierski, bowiem goście za krótko wybili piłkę po rzucie rożnym. W 18. minucie znów trafił Hiler, wykorzystując akcję Mateusza Klinga z Cukierskim. Przed przerwą dobrą okazję zmarnował Cukierski, a po strzale Piotra Szynki piłkę z linii wybił obrońca. 180 sekund po przerwie Szynka efektownym strzałem nie dał szans golkiperowi gości. W 60. minucie po rzucie rożnym napastnik KKS-u głową pokonał Adama Wilczyńskiego. Kropkę nad i minutę przed końcem spotkania postawił Szynka.

PTC – KKS Koluszki 5:1 (3:0)

Gole: Hiler 8., 18., Cukierski 15., Szynka 48., 89. - Marczyk 60.

PTC: Wilczyński – Kopka (65. Furtak), Ziółkowski, B. Znojek, Bartyzel – Cukierski, Sikorski (46. Hetmanek), Kling (55. Otomański), Szynka, Jabłoński – Hiler (60. Klimek).