Zieloni – Pomarańczowi 4:3 (2:1)

Bramki: 1:0 – Damian Sztandor 13. min, 1:1 – Damian Kozłewski 25. min, 2:1 – Damian Sztandor 27. min, 2:2 – Michał Bogdan 68. min, 3:2 - Piotr Urbaniak 74. min, 4:2 – Damian Kozłewski 75. min, 4:3 – Damian Sztandor 79. min.

Na środowe popołudnie wstępnie zaplanowany był sparing z Orłem Parzęczew, ostatecznie jednak trener Leszek Rosiński postanowił sprawdzić ustawienie pod kontem sobotniego meczu ligowego podczas wewnętrznej gry swoich zawodników.

W 10. min po indywidualnej akcji Tyczyńskiego i wycofaniu piłki przed pole karne wysoko ponad poprzeczką uderzał Kozłewski. Dwie minuty później bliski zdobycia bramki był Świątek, który nieznacznie pomylił się przy próbie lobowania Bartnika.

W 13. min dokładnym podaniem popisał się Piotr Grącki, z dystansu uderzył Sztandor, a Bartnik przepuścił futbolówkę między nogami. Dwanaście minut później nieporozumienie linii obronnej wykorzystał Damian Kozłewski i wygrał pojedynek z Kubasiewiczem, doprowadzając do wyrównania.

W 27. min było już 2:1, niezwykłym spokojem po akcji Świątka wykazał się Sztandor, kierując piłkę do siatki.

Po nieco ponad godzinie gry nad poprzeczką z rzutu wolnego uderzał Bronka. W 68. min do wyrównania doprowadził Bogdan. Trzy minuty później oko w oko z Kubasiewiczem stanął Świątek, ale był na spalonym.

Sześć minut przed końcem spotkania za sprawą jednego z testowanych graczy drużyna zielonych wyszła na prowadzenie, minutę później podwyższył Kozłewski, dobijając z bliska uderzenie Gorącego. Minutę przed końcem pomarańczowi zmniejszyli rozmiary porażki za sprawą Sztandora, który popisał się kapitalnym uderzeniem w okienko, kompletując hat-tricka.

Zieloni: Kubasiewicz (74. min, Szczegodziński) – Klimek (41. min, Surowy), Jędras, P. Grącki, testowanyGorący, Sulima, Urbaniak (41. min, Modrzejewski), Świątek (41. min, Kosmala; 67. min, Maras; 69. min, Kosmala) – Sztandor (63. min, Kozłewski), Pietras.

Pomarańczowi: BartnikJanasiak, Kurzawa, Olszewski, Kosmala (41. min, Świątek) – Tyczyński, Bogdan, I. Grącki, KacprzykKozłewski (63. min, Sztandor), Bronka.

Grano: 2x40 min.

Sędziował: Arkadiusz Daroch.