Każde dziecko – niezależnie od tego, w jakim mieście, miejscowości czy gminie mieszka – może wziąć udział w bezpłatnej szkółce piłkarskiej, prowadzonej przez trenerów Borussii Dortmund. Na piłkarki i piłkarzy czekają zajęcia z wybitnymi szkoleniowcami, treningi mentalne, nagrody oraz możliwość zwiedzania Krakowa i okolic. Szkółka, która w tym roku zagości w podkrakowskich Niepołomicach, startuje 27 czerwca. Klub i organizator obozu – firma OSHEE właśnie rozpoczęły rekrutację do drugiej edycji OSHEE Camp.

W bezpłatnym obozie mogą wziąć udział dziewczynki i chłopcy w wieku od 7 do 12 lat z dowolnego miejsca Polski, których największą pasją jest piłka nożna. Nie liczy się poziom zaawansowania, ale zamiłowanie do futbolu. Jak dostać się do szczęśliwej 50-tki dzieci, która przez 5 dni w Niepołomicach będzie szkolić się pod okiem gwiazd i najlepszych trenerów? Wystarczy wziąć udział w konkursie i wysłać zdjęcie, które oddaje pasję do piłki nożnej małego piłkarza lub piłkarki.  Jednym zdjęciem można spełnić piłkarskie marzenie dziecka. Konkurs potrwa do 1 czerwca.

Spośród zgłoszonych dzieci komisja konkursowa wybierze te, które pojadą do Niepołomic na obóz ze szkoleniowcami Borussii Dortmund.
Zdjęcie dziecka (z roczników 2004-2009) trzeba wysłać przy pomocy formularza na stronie konkursu. Jury nie będzie oceniać jakości technicznej fotografii, liczyć się będzie pomysł, kreatywność i ogólne wrażenie, jakie wywołuje fotografia.

Wybrana pięćdziesiątka w ramach nagrody głównej otrzyma pięciodniowy pobyt na obozie sportowym ze szkoleniowcami Borussii Dortmund, stroje sportowe, medale oraz atrakcje dodatkowe w postaci zwiedzania Krakowa oraz kopalni soli w Wieliczce. Organizatorzy zapewnią dzieciom komfortowe noclegi na Zamku Królewskim w Niepołomicach. Dla dzieci przygotowano treningi piłkarskie oraz mentalne, które wzbudzą w nich motywację do działania i nauczą, jak podtrzymywać i rozwijać sportowe zainteresowania. Uczestnicy zostaną także objęci specjalnym programem żywieniowym dostosowanym do potrzeb małych, aktywnych sportowców.

Wśród osób, które prześlą zgłoszenie konkursowe, ale nie zdobędą głównej nagrody, zostaną rozlosowane nagrody pocieszenia – roczny zapas produktów OSHEE i bluzy sportowe.

Rejestracji dziecka można dokonać na stronie: http://oshee.eu/osheecamp/zgloszenia