Napastnik z Pabianic otworzył wynik w 9. minucie meczu, pokonując Piotra Antoszczuka. To szósty gol Jakuba w tym sezonie III ligi, w tym drugi dla Lechii. Cztery zdobył jesienią dla Omegi Kleszczów. Lechia wygrała 2:1, a pabianiczanin spędził na murawie całe spotkanie, podobnie jak były bramkarz Włókniarza, Michał Chachuła.

W trzecioligowych zespołach grają inni piłkarze kojarzeni z Pabianicami. Krystian Kolasa (Omega Kleszczów) grał 60 minut przeciwko liderowi Radomiakowi (0:1), Artur Golański (ŁKS) spędził na murawie pierwszą połowę w meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki (1:2), zaś Michał Pietras grał cały mecz, a Michał Bogdan i Michał Stasiak (wszyscy Warta Sieradz) zostali zmienieni w przerwie spotkania z Ursusem Warszawa (0:4).

Na murawie zabrakło tym razem Kamila Adamka (Warta) oraz Adriana Pędziwiatra (Omega).