W sobotę o godz. 15.00 przy ul. Grota-Roweckiego szlagier 7. kolejki ligi okręgowej. Do zajmującego 3. miejsce Włókniarza przyjeżdża wicelider, rewelacyjny beniaminek – Ostrowia Ostrowy. Oba zespoły zdobyły dotychczas po 11 punktów. Miejmy nadzieję, że borykający się z kłopotami kadrowymi pabianiczanie tym razem nie wypuszczą wygranej z rąk, tak jak to było w dwóch ostatnich meczach.
 
Ważny mecz dla układu czołówki tabeli zostanie rozegrany w sobotę o godz. 17.00 przy ul. Sempołowskiej. Zajmujące 6. miejsce PTC (10 punktów, seria czterech meczów bez porażki) zagra z liderem z Wiśniowej Góry. Goście w sześciu spotkaniach wygrywali pięć razy i doznali jednej porażki. Ich pogromcą był... Włókniarz.
 
O doszlusowaniu do czołówki marzą też w Dłutowie. GLKS plasuje się na 8. pozycji z niewielką stratą do wicelidera z Ostrowów. Tym razem podopieczni Leszka Rosińskiego zagrają na wyjeździe w Justynowie. Rywal nie zalicza się do piłkarskich potęg, z dorobkiem zaledwie punktu jest przedostatni w tabeli. Początek spotkania w sobotę o godz. 17.00.