Drużyna ministrantów z parafii pod wezwaniem Chrystusa Króla była niepokonana w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Wygrała mistrzostwa w piłce nożnej i zdobyła puchar. Drugie miejsce w tej grupie wiekowej zajęli piłkarze z parafii św. Floriana, trzecie - z Najświętszej Maryi Panny, a czwarte - z parafii św. Maksymiliana Kolbego.
W kategorii szkół podstawowych niepokonani byli piłkarze z Ksawerowa. Ministranci z parafii Matki Boskiej Częstochowskiej wygrali wszystkie mecze. Na drugim miejscu zameldowali się piłkarze z parafii św. Kolbego, a na trzecim - z parafii Chrystusa Króla.
W międzyparafialnych mistrzostwach, które rozegrano 29 maja na boisku Orlik przy SP 3, wzięło udział 70 młodych piłkarzy. Grano od godziny 10.00 do 14.30 bez przerwy. Słowa uznania należą się animatorowi sportu z Orlika - Kamilowi, który sędziował wszystkie mecze.
Organizatorem zawodów była parafia Chrystusa Króla w Pabianicach: Michał Pawełczyk przy współpracy z ks. Sławomirem Ciebiadą i ks. Dariuszem Graczykiem.
Więcej na stronie http://zawody.chrystusnazatorzu.pl