Orzeł Parzęczew - PTC Pabianice 1:0 (0:0)

Bramka: 1:0 - Pietrzak 85. min.

Po wyrównanym meczu „fioletowi” ulegli 1:0 w Parzęczewie tamtejszemu Orłowi, który wiosną u siebie ogrywał m.in. Włókniarz Zgierz 3:0, Start Brzeziny 3:1, Górnik Łęczyca 2:1 czy inną wiosenną rewelację – Stal Głowno 4:0. Pabianiczanie już wcześniej zapewnili sobie pozycję wicelidera.
Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i toczyła się w dobrym tempie. Po stronie PTC dwukrotnie okazje strzeleckie miał Rafał Bargiel. Po przerwie gra trochę siadła, a stuprocentowej sytuacji nie wykorzystał Przemysław Felczak. Zawiedli przede wszystkim zmiennicy (Felczak i Szynka), którzy nie wnieśli praktycznie nic nowego do gry – podsumował trener PTC, Andrzej Dobroszek. Dlatego też obaj jeszcze przed końcem meczu opuścili boisko. Zwycięska bramka dla gości padła w 85. minucie.

Skład PTC: Marcin Kowalski – Paweł Drewniak, Rafał Raźniewski, Łukasz Pintera – Michał Bogdan, Rafał Komorowski, Kacper Kosmala, Rafał Bargiel, Marcin Gabrysiak – Jarosław Szmytka (55. min, Przemysław Felczak; 75. min, Mateusz Kling), Robert Kacprzyk (46. min, Piotr Szynka; 80. min, Kamil Wlazło). Ławka rezerwowych: Wojciech Suchecki – Robert Bomba.