Orlęta Cielądz – Włókniarz Pabianice 0:0

 

Planu sześciu punktów w minionym tygodniu nie udało się wykonać w 100%, bowiem w sobotę „zieloni” tylko zremisowali w starciu z Orlętami Cielądz. Po jednym z najdłuższych, ponad 100-kilometrowym wyjeździe Włókniarz wrócił do Pabianic bez zdobytych, ale też bez straconych bramek i tylko z 1 punktem.

Włókniarz: Rzeźniczak - Klimek, Piotrowski, Rutkowski, Stępiński - Bogdan, I. Grącki (75. min, Olszewski), Urbaniak, Usiak (60. min, Janasiak) - Kulik, Gorący.


„Zielonych” spotkała w kontekście walki o utrzymanie także inna niemiła informacja. ŁZPN dopatrzył się gry nieuprawnionego zawodnika (powinien pauzować za żółte kartki) w meczu Boruty Zgierz ze Zjednoczonymi Stryków, zakończonym remisem 1:1. W efekcie przyznano walkower zgierzanom, którzy zajmują obecnie 12. miejsce i mają już sześć punktów przewagi nad naszym Włókniarzem. „Zieloni” z 28 oczkami są 14. Teraz dla podopiecznych Piotra Grąckiego kolejny arcyważny mecz. W sobotę o godz. 17.00 podejmą u siebie mającego trzy punkty mniej Górnika Łęczyca.