Włókniarz Pabianice – Pogoń Rogów 6:0 (1:0)

Bramki: 1:0 – Ireneusz Grącki 30. min (rzut wolny), 2:0 – Krystian Wielemborek 48. min, 3:0 – Rafał Sulima 55. min, 4:0 – Krystian Wielemborek 60. min, 5:0 – Damian Kozłewski 88. min, 6:0 – Damian Kozłewski 90.+1. min

Wyczyn tym bardziej godny podziwu, że pierwsza połowa zakończyła się zaledwie jednobramkowym prowadzeniem, po trafieniu bezpośrednio z rzutu wolnego autorstwa Ireneusza Grąckiego. W drugiej połowie lider wskazał rywalom miejsce w szeregu, aplikując im w ciągu czterdziestu pięciu minut aż 5 bramek. Bogatym dorobkiem strzeleckim podzielili się snajperzy – Damian Kozłewski i Krystian Wielemborek, którzy zdobyli po dwie bramki. Jedno trafienie dołoży bramkostrzelny Rafał Sulima.

Włókniarz:Rzeźniczak - Janasiak, P. Grącki, Kacprzyk - Tyczyński (70. min, K. Kita), Sulima, I. Grącki (60. min, Jędras), Gorący, Kulik (60. min, Usiak) - Kozłewski, Wielemborek.