PTC Pabianice pokonało ósmy zespół w tabeli V ligi – KKS Koluszki 1:0. Mecz z wyżej notowanym przeciwnikiem był nudny, a rzadkie sytuacje bramkowe zostawały szybko wyjaśniane przez defensywę obu drużyn. Od 60 minuty widać było ożywienie w poczynaniach pabianiczan i wyraźną chęć zdobycia trzech punktów. W 70 minucie po faulu na Pinterze stały fragment gry wykonywał Bogdan. Uderzył jednak niecelnie. Wynik zmienił się dopiero w 82 minucie. Z 20 metrów mocnym strzałem popisał się Dolewka, jednak jego uderzenie nie bez problemu obronił golkiper gości. Wtedy do piłki dobiegł Felczak i posłał ją obok bezradnego bramkarza z Koluszek.

Kolejny mecz "fioletowi" zagrają na wyjeździe. W sobotę o godzinie 16:00 przeciwnikiem będzie Start Brzeziny.
Skład PTC: Świercz - Dolewka, Szmytka, Drewniak, Pintera - Tybura, Bogdan, Kosmala, Kacprzyk - Felczak (Bomba), Janica (Karbowiak).