Wewnętrzny sparing klubu z Sempołowskiej rozegrano na sztucznym boisku w Woli Zaradzyńskiej. Rywalem drużyny z „okręgówki” był juniorski zespół PTC. Przed rozpoczęciem przygotowań do ligowej wiosny trener zapowiadał, że uważnie przyjrzy się wyróżniającym się juniorom.

Pierwszą okazję miał w poniedziałkowym sparingu. Juniorzy mogą być kołem ratunkowym dla seniorskiego zespołu, bowiem na sparing zebrało się ledwie 11 seniorów, w tym dwóch bramkarzy. Zarówno Adam Wilczyński jak i Radomir Znojek po 35 minut (grano 2x35 minut) zagrali w bramce, jak i w polu.

Z podstawowego składu brakowało nie tylko szukającego szczęścia w aleksandrowskim Sokole Krystiana Kolasy, ale także: Łukasza Sikorskiego, Dawida Bartosa, Pawła Hetmanka, Jacka Hilera, Michała Otomańskiego, Przemysława Bartyzela i Marcina Kaczmarkiewicza. Pojawił się za to wychowanek PTC, Arkadiusz Cholewiński (rocznik 1987), który ostatnio grał w klubach z niższych lig.

Do przerwy z lepszej strony zaprezentowali się juniorzy, którzy prowadzili 3:2. Po przerwie seniorzy zabrali się do roboty, górę wzięło większe umiejętności oraz doświadczenie i mecz zakończył się dość wysokim zwycięstwem seniorów.

Kolejny mecz PTC rozegra w sobotę z Jutrzenką Bychlew. Ponieważ kluby piłkarskie w Pabianicach wciąż nie mogą doprosić się budowy pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią, mecz odbędzie się na boisku ChKS Łódź.

PTC (seniorzy) – PTC (juniorzy) 6:3 (2:3)

Gole: Miszczak, Cukierski, Kling 2, Madejski 2 – Pietras 2, Nowakowski.

PTC (seniorzy): R. Znojek – Madejski, Kaźmierczak, B. Znojek, Stuchała – Wilczyński, Cholewiński, Kling, Miszczak – Klimek, Cukierski.