ŁKS II Łódź – Włókniarz Pabianice 2:3 (0:0)

Bramki dla Włókniarza: Damian Kozłewski 50. min,Mateusz Antoniak 70. i 85. min
 
Był to zdecydowanie najlepszy sparing Włókniarza ze wszystkich dotychczasowych gier kontrolnych. Swojego zadowolenia z gry podopiecznych nie krył trener Leszek Rosiński, który zauważył, iż trafił z formą piłkarzy na planowany start rundy i żałował nieco, iż przełożono pierwszą kolejkę. „Swój zespół oceniłbym na czwórkę z plusem w skali do 5” – powiedział po spotkaniu trener „zielonych”. Widać było u zawodników świeżość, dynamikę i szybkość, pojawiły się też drobne błędy, ale te są nieodłączną częścią futbolu – dodał trener Włókniarza.
Bramki dla „zielonych” w tym spotkaniu zdobywali: niezawodny Damian Kozłewski, który na początku drugiej połowy nabawił się lekkiego urazu i musiał zejść z boisk, a także Mateusz Antoniak, który aż dwukrotnie pokonał bramkarza ŁKS. Dobrą grą w spotkaniu tym pod nieobecność chorego Konrada Kubasiewicza błysnął jego zmiennik – Damian Rzeźniczak. Pabianiczanie mogli wygrać nawet wyżej, ale dwukrotnie na drodze stawał im słupek bramki gości.
 
SkładWłókniarza: (I połowa) Rzeźniczak - Jędras, Grącki, P.Kłucjasz, Maras - R.Kłucjasz, Urbaniak, Jakubowski, Tyczyński - Antoniak, Kozłewski. (II połowa) Rzeźniczak – P. Załoga, Grącki, Jędras, Kluch – Rosiński, Jakubowski, A. Załoga, Maras – Antoniak, Tyczyński.