Opromienieni efektownym hat-trickiem Jacka Hilera „fioletowi” (po 4. kolejkach zajmują 4. miejsce z dorobkiem 9 punktów) zmierzą się na własnym stadionie z czerwoną latarnią ligi, KKS-em Koluszki. Ekipa z kolejowego miasta w tym sezonie jeszcze nie punktowała, wszystkie mecze przegrywając z bilansem goli 3-13. Jeśli PTC chce dołączyć do liderów V ligi, powinno w sobotę zainkasować trzy punkty.

Także w sobotę o godz. 17.00 na boisko wybiegną piłkarze GLKS-u Dłutów, którzy zmierzą się w Uniejowie z Termami. Po dwóch zwycięstwach na początku podopieczni Leszka Rosińskiego złapali zadyszkę i przegrali dwa kolejne mecze. Na boisku w Uniejowie będzie ciężko, bo Termy, mimo że mają jeden mecz zaległy, zajmują 3. miejsce (9 punktów), w dodatku w tym sezonie nie straciły jeszcze gola. Dłutów z 6 punktami jest ósmy.

Nie lada wyzwanie czeka Włókniarza, który w niedzielę o godz. 15.00 powalczy na boisku lidera, rezerw Sokola Aleksandrów. Podopieczni byłego reprezentanta Polski, Piotra Soczyńskiego w czterech meczach odnieśli komplet zwycięstw. Tymczasem Włókniarz ma na koncie dwie wygrane u siebie i tyle samo porażek na wyjeździe.

W niedzielę o godz. 11.00 przy Sempołowskiej hit III ligi kobiet: 4. w tabeli PTC (4 pkt.) zmierzy się z niepokonanym dotychczas Wojownikiem Skierniewice. Nasze „Perełki” grały dotychczas z silnymi rywalkami i nie zeszły z boiska pokonane, co jest bardzo dobrym prognostykiem przed niedzielnym starciem.