Podopieczni Łukasza Wijaty objęli prowadzenie w 22. minucie, gdy Piotr Szynka prostopadłym podaniem uruchomił Rafała Cukierskiego, który w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi. Po zmianie stron przez połowę Startu przetoczyła się prawdziwa nawałnica. Kanonadę rozpoczął pięć minut po przerwie Szymon Ziółkowski, który głową zmienił tor lotu piłki po wrzutce z wolnego Szynki i umieścił piłkę w siatce. W 58. minucie było już 0:3, gdy Ziółkowski po centrze z rzutu rożnego wpakował piłkę do siatki. „Fioletowym” wciąż było mało bramek. Czwartą w 85. minucie zdobył Szynka, który huknął nie do obrony z linii pola karnego. W 90. minucie wynik ustalił Jacek Hiler, strzelając do pustej bramki po przytomnym podaniu Szynki.

Start Łódź – PTC 0:5 (0:1)

Gole: Cukierski 22, Ziółkowski 50., 58., Szynka 85., Hiler 90.

PTC: Wilczyński – Kopka (46. Gwiazdowski), Pintera, Sikorski, B. Znojek (76. Stuchała) – Cukierski (72. Klimek), Ziółkowski, Kling, Szynka, Miszczak (65. R. Znojek) – Hiler.