PTC Pabianice – Włókniarz Pabianice 1:3 (1:1)
Bramki: 0:1 – Michał Bogdan 19. min, 1:1 – Przemysław Felczak 40. min, 1:2 – Damian Sztandor 82. min, 1:3 – Bartłomiej Janasiak 90. min

Obaj trenerzy w spotkaniu tym sprawdzali po kilku zawodników. We Włókniarzu byli to: znani z PTC – Kacper Kosmala oraz Michał Bogdan, 20-letni obrońca z Concordii Piotrków Tryb. - Piotr Woźniak, 22-letni obrońca z Włókniarza Konstantynów Łódzki – Witold Kurzawa oraz jego rówieśnik – Rafał Świątek z ŁKS-u II Łódź, a także 17-letni napastnik z zespołu juniorów – Damian Sztandor. Trener PTC – Leszek Józefiak sprawdzał zaś obrońcę Przemysława Lipińskiego, duet z Burzy Pawlikowice – pomocnika Michała Błocha oraz napastnika Tomasza Janicę, a także dwóch zawodników, których personaliów nie ujawniono.

Pierwsi zaatakowali „zieloni”. W 9. min po dośrodkowaniu Tyczyńskiego piłkę głową uderzał Olszewski, ale nieznacznie się pomylił. Dziesięć minut później podopieczni LeszkaRosińskiego wyszli na prowadzenie. Indywidualną akcją przy linii końcowej popisał się Michał Bogdan i umieścił piłkę w siatce z ostrego kąta.

Po stracie bramki gospodarze chcieli gość szybko wyrównać. W 23. min nad poprzeczką z rzutu wolnego uderzał Felczak, a minutę później strzał z dystansu Szynki nie sprawił kłopotu Cezaremu Bartnikowi. To jednak „zieloni” umieścili piłkę w siatce, a dokładniej w 27. min uczynił to Damian Kozłewski. „Koziołek” był jednak na pozycji spalonej i bramka nie została uznana.

W 31. min po rzucie rożnym piłkę panu Bogu w okno posłal Drewniak. Pięć minut później doskonałej sytuacji do podwyższenia nie wykorzystał Kozłewski, który z trzech metrów uderzył wprost w bramkarza. W 36. min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kacper Kosmala przypomniał wszystkim, że potrafi grać głową, jednak nieznacznie się pomylił.

Pięć minut przed końcem pierwszej połowy akcję prawą stroną przeprowadził Piotr Szynka i wyłożył piłkę przed „szesnastkę” nadbiegającemu Felczakowi, który mierzonym strzałem po ziemi w róg bramki doprowadził do wyrównania. Minutę przed końcem pierwszej połowy ponownie z dystansu próbował Drewniak, ale ponownie popisał się strzałem w stylu rugby.

Drugą połowę z wysokiego „C” rozpoczęli gospodarze. Już w pierwszej minucie po wznowieniu gry z rzutu wolnego w poprzeczkę trafił Felczak. W 52. min po wrzutce Tyczyńskiego nieznacznie głową pomylił się Sztandor. Trzy minuty później w boczną siatkę trafił Świątek. W 63. min ten sam zawodnik po indywidualnej akcji i zejściu z piłką do środka nieznacznie przestrzelił.

W samej końcówce jeszcze raz do ataku zerwał się Włókniarz. W 82. min kapitalną akcją „z klepki” na małej przestrzeni popisał się duet BogdanKozłewski, a Sztandor z zimną krwią strzelił na 2:1. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry kropkę nad „i” postawił Janasiak.

PTC: Znojek (30. min, Wilczyński; 64. min, Kowalski) – Łondka, Raźniewski (61. min, Lipiński), Świercz (72. min, Drewniak), Wlazło (57. min, zawodnik testowany) – Madajczyk (58. min, Przybylski), Drewniak (61. min, Błoch), Komorowski, Pintera (51. min, Kling) – Szynka (46. min, Janica; 84. min, Szynka), Felczak (57. min, zawodnik testowany).

Włókniarz: BartnikK. Kosmala (46. min, Janasiak), Kurzawa (14. min, Kozłewski), Woźniak, Kacprzyk (46. min, M. Kosmala) – Tyczyński (62. min, Klimek), I. Grącki, Sulima (46. min, Świątek), BogdanOlszewski, Gorący (46. min, Sztandor).