LKS Gałkówek – Włókniarz Pabianice 0:2 (0:0)
Bramki: Bartosz Sendal 53. min, Damian Kozłewski 85. min

Zrobili to, co do nich należało, tak można opisać dzisiejszy wjazdowy mecz Włókniarza. Było to typowe spotkanie bez historii. Najważniejsze jest jednak to, że kolejne trzy punkty trafiły na konto naszej drużyny.
W pierwszej połowie rywale stawiali spory opór naszym piłkarzom i zakończyła się ona bezbramkowym remisem. W drugich 45. minutach dominującą stroną byli już „zieloni”, co zostało przypieczętowane zdobyciem dwóch bramek. Najpierw do bramki rywali w 53. minucie trafił Bartosz Sendal, dla którego było to już piąte trafienie w sezonie. Sendal wyrasta tym samym na drugiego strzelca zespołu. Wynik spotkania na 2:0 pięć minut przed końcem spotkania ustalił nie kto inny, jak Damian Kozłewski. Tym samym popularny „Koziołek” zanotował już czternaste trafienie w tym sezonie.
Zwycięstwo to przy remisie 1:1 w meczu KKS Koluszki – Włókniarz Zgierz spowodowało, iż „zieloni” awansowali na drugie miejsce w tabeli i jeśli w jutrzejszym meczu MKS II Kutno przegra z Sokołem II Aleksandrów, Włókniarz powróci na fotel lidera.

Włókniarz: Konrad Kubasiewicz – Łukasz Tyczyński, Przemysław Kłucjasz, Paweł Załoga, Artur Kulik – Kamil Zieja, Piotr Urbaniak, Michał Kłosiński, Bartosz Sendal – Damian Kozłewski, Rafał Kłucjasz