Włókniarz Pabianice – Sokół II Aleksandrów Łódzki 3:0 (0:0)

Bramki: 1:0 – Rafał Sulima 61. min, 2:0 – Marcin Kluch 63. min, 3:0 – Łukasz Tyczyński 68. min.

Mecz z rezerwami III-ligowego Sokoła Aleksandrów miał dwa oblicza. Pierwsza połowa to zupełnie bezbarwna gra z obu stron, zakończona bezbramkowym remisem. Pomimo, iż optyczną przewagę mieli w niej pabianiczanie, to na dobrą sprawę nie zagrozili bramce gości. Początek drugiej połowy również nie zachwycił. Dopiero po godzinie gry bramkę otwierającą wynik spotkania zdobył po strzale głową Rafał Sulima i wkrótce na dobre rozsypał się worek z bramkami. Tuż po wznowieniu gry przez aleksandrowian gospodarze przejęli piłkę i ruszyli z kontratakiem, który zakończył się trafieniem Marcina Klucha. Pięć minut później w sytuacji sam na sam z Dominikiem Dębowskim znalazł się Łukasz Tyczyński i ustalił wynik meczu. Niecałe dziesięć minut wystarczyło pabianiczanom do zaaplikowania trzech goli rywalom, jednak wynik mógł być nawet wyższy. W drugiej połowie piłkarze Włókniarza stworzyli sobie sporo bramkowych okazji, a sam Kluch mógł jeszcze czterokrotnie pokonać bramkarza rywali. Cieszą jednak kolejne trzy punkty i utrzymanie fotelu lidera po 2. kolejkach.

Skład Włókniarza: Rzeźniczak – P. Kłucjasz, P. Grącki, Sowiński (75. min, Dziuba), M. Kacprzyk – Kulik, I. Grącki, Sulima, Janasiak (46. min, Kluch) – Tyczyński (60. min, R. Kłucjasz), Wielemborek (75. min, Kozłewski).

Żółte kartki: Kulik, Sulima.