Sparta Łódź - Włókniarz Pabianice 0:5 (0:2)

Po wpadce przed tygodniem u siebie z Iskrą Dobroń (3:3) „zieloni” zrehabilitowali się, rozbijając na stadionie łódzkiego Startu – Spartę Łódź 5:0 (2:0).

Efektowną zdobyczą bramkową przeciwko beniaminkowi A-klasy podzielili się Patryk Olszewski, który popisał się hat-trickiem oraz Michał Węglewski, który dołożył dwie bramki. W spotkaniu tym trener Jacek Włodarczewski mógł już skorzystać z doświadczonego Michała Kacprzyka, a kolejną szansę w związku z zawieszeniem Mateusza Klimka otrzymał Michał Mendak. Cały mecz rozegrał także najmłodszy w drużynie Krzysztof Rudzki (rocznik 1997).

Włókniarz:Rzeźniczak - Mendak, Rutkowski, Piotrowski - Rudzki, Węglewski, Seliwiorstow, M. Kosmala (46. min, Stępiński), Kacprzyk - Sumera (67. min, Usiak), Olszewski.

Za tydzień a-klasowcy mają przerwę. Kolejny mecz „zieloni” rozegrają dopiero 10 listopada. Wtedy czeka ich najdłuższy wyjazd w sezonie, do Leźnicy Wielkiej, gdzie o godz. 14.00 zagrają z miejscową Kobrą.

Po 9. meczach Włókniarz jest liderem tabeli z 25 pkt., drugi jest GKS Ksawerów, a trzeci UKS SMS Łódź (oba zespoły po 21 pkt.).