Tym razem 4:2 (2:1) pokonali 6. drużynę łódzkiej „okręgówki” - Pogoń Rogów. Zespół z Rogowa prowadzony przez byłego widzewiaka – Sławomira Gulę został zimą porządnie wzmocniony, m.in. kosztem Włókniarza, z którego przeszedł tam Witold Kurzawa.

Pierwsi prowadzenie objęli pabianiczanie za sprawą Patryka Olszewskiego, który trafił w 19. min. Dwadzieścia minut później podwyższył Krzysztof Ciszewski, a tuż przed przerwą bramkę kontaktową zdobył Roman Kowalczyk.

Po przerwie rywale dążyli do wyrównania i dopięli swego kwadrans po wznowieniu za sprawą Tomasza Sapeli. Ostatni fragment meczu należał jednak do pabianiczan. Najpierw na listę strzelców wpisał się Grzegorz Gorący, a wynik spotkania na 4:2 ustalił Michał Kacprzyk.

Włókniarz:KubasiewiczKlimek, Rutkowski, K. Kosmala, CiszewskiUsiak, Bogdan, Urbaniak, KacprzykOlszewski, Gorący. Na zmiany: Szczegodziński - Stępiński, Janasiak, Piotrowski, Kulik, Madaj.