Najmłodsze drużyny rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu na własnych obiektach. Później wyjechały na obóz do ośrodka sportowego Banderoza w Głuchołazach. Spędziły tam czas bardzo intensywnie, trenując. W przygotowaniach pomogło także rozegranie kilku sparingów z drużynami przyjezdnymi. Po powrocie z obozu od 25 sierpnia wszystkie grupy wiekowe, w tym także podopieczni Dawida Wojciechowskiego z rocznika 2004, przygotowują się do pierwszego spotkania ligowego w lidze E1 Orlik Grupa I.

Poprzedni sezon błękitno-biało-zieloni z rocznika 2004 zakończyli na 5. miejscu z dorobkiem 10 pkt. Jak będzie w tym sezonie, zobaczymy. ŁZPN zafundował im ostry początek sezonu i tak od piątku do piątku rozegrają 3 mecze ligowe.

Pierwszy 29 sierpnia rozpocznie się o godzinie 16.00. MUKS 2004 r. zagra o ligowe punkty z KKS-em Koluszki na swoim obiekcie przy ul. Grota- Roweckiego 3. Kolejne spotkanie na naszym boisku odbędzie się 5 września o godzinie 17.30. Wstęp wolny.

Jeżeli jesteś wysportowanym chłopakiem w wieku od 5 do 11 lat i chciałbyś grać w piłkę nożną, możesz do nas dołączyć. Odwiedź naszą stronę: www.sportpabianice.pl, zakładka „treningi i mecze”. Tam dowiesz się, gdzie i o której godzinie trenują twoi rówieśnicy.