Młodzi floreciści Zjednoczonych walczyli w międzynarodowym turnieju we Wrocławiu. W gronie dziewcząt Małgorzata i Julia Strachowskie sklasyfikowane zostały na trzecim miejscu. Wśród chłopców Jan Grzegorzewski zajął bardzo dobre drugie miejsce.

***

W Gdańsku nasi walczyli w Pucharze Polski do lat 20 o Kirys Jana III Sobieskiego. Znakomicie walczył tam Jakub Jurewicz, który wygrał wszystkie walki eliminacyjne. Pokonał rywali także w 1/8 finału, ćwierćfinale i półfinale. W finale po zaciętej walce przegrał 13:15 z zawodnikiem AZS Poznań Damianem Koprem. Z dziewcząt najlepiej spisała się 14-letnia Julia Walczyk, która zajęła 16. miejsce. Weronika Czajka była 19.

***

W ogólnopolskiej klasyfikacji generalnej sezonu 2011 wśród 96 młodziczek na pierwszym miejscu jest Małgorzata Strachowska, a druga Julia Strachowska. W gronie 130 młodzików Grzegorzewski jest piąty. Trenerem naszych jest Przemysław Pawłowski.