Na kortach MKT Łódź zawodnicy rywalizowali w kategorii młodzika. Gała pokonała 6:3, 6:3 niestowarzyszoną Aleksandrę Jeleń, wygrała 6:1, 6:2 z Leną Takmadżan (Stal Stalowa Wola), a w finale uległa Aleksandrze Nadajewskiej (Advantage Bielsko-Biała) 3:6, 1:6.
W deblu Wiktoria grała w parze z Martą Jaśkiewicz (MKT Łódź). Najpierw rozbiły 6:0, 6:0 duet Aleksandra Muszyńska/Nadia Częścik, a w finale po dramatycznym boju okazały się lepsze od pary Nadajewska/Jeleń 6:7 (6), 6:4 (13:11).

W turnieju chłopców Szymon Kielan (PKT) zajął 3. miejsce, Jan Piotrowski był 4., a Aleksander Orlikowski 9.
Do finału debla dotarł duet Kielan/Piotrowski, który w półfinale ograł parę Patryk Frończuk/Marcin Guzowski 6:2, 4:6 (10:8), lecz w decydującym starciu lepsi okazali się Aron Stajszczak i Mikołaj Lewandowski.